Kontakt oss


Om du er kunde i et av feltene bygger ut for våre kunder kan du Logge inn her for å se fremgangen.
Telefon: 48 10 76 78
E-post: kontakt@tele2tal.no

Postadresse:
tele2tal AS
Hylkjeflaten 40
5109 HYLKJE

Kontakt oss via skjema.






Felt merket med * er obligatoriske

Oss i tele2tal

Geir Atle Osa   Geir Atle Osa
  Mobil: 907 94899
  E-post: geir.atle.osa@tele2tal.no

Jan-Eirik Osa   Jan-Eirik Osa
  Mobil: 907 18704
  E-post: jan-eirik.osa@tele2tal.no

Kjetil Solheim   Kjetil Solheim
  Mobil: 907 37589
  E-post: kjetil.solheim@tele2tal.no

Sondre Kallestad   Sondre Kallestad
  Mobil: 417 00287
  E-post: sondre.kallestad@tele2tal.no

Kenny Vieira   Kenny Vieira
  Mobil: 417 00289
  E-post: kenny.vieira@tele2tal.no

Andreas Juhlèn   Andreas Juhlèn
  Mobil: 417 00288
  E-post: andreas.juhlen@tele2tal.no

Siri Øritsland   Siri Øritsland
  Mobil: 417 00286
  E-post: siri.oritsland@tele2tal.no

Gaute Lilletveit   Gaute Lilletveit
  Mobil: 417 00294
  E-post: gaute.lilletveit@tele2tal.no